zlodziej
zlodziej
zlodziej
zlodziej

System RED DATA GPS

System RED DATA GPS to nowoczesne i kompleksowe rozwiązanie wspomagające logistykę flot samochodowych. Nasze ponad sześcioletnie doświadczenie pozwoliło stworzyć produkt, który spełnia nawet najbardziej wygórowane wymagania.
Do głównych zadań systemu należą:

  • monitorowane i ochrona pojazdów 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu
    (koncesja MSWIA)
  • zarządzanie flotą pojazdów, personelem, paliwem i ładunkami

Szeroka gama możliwości systemu RED DATA GPS stanowi obecnie olbrzymie narzędzie, które w sposób natychmiastowy przekazuje wszelkie dane o pojeździe umożliwiając w ten sposób pełną kontrolę nad posiadaną flotą pojazdów.

Całościowy produkt firmy RED DATA składa się z trzech podstawowych współpracujących ze sobą części:

  • mobilnego urządzenia Viper 2.0, którego zadaniem jest zbieranie wszelkich informacji o położeniu i ruchu pojazdu, jak również wszelkich informacji z czujników i modułów podłączonych do urządzenia np. poziom paliwa, przebyta droga itp.
  • serwera bazy danych, którego zadaniem jest zbieranie i przechowywanie informacji przesłanych z pojazdów
  • systemu klienckiego, którego zadaniem jest zobrazowanie w przejrzysty sposób wszystkich napływających danych jak również tworzenie raportów i analizę danych

System RED DATA GPS przeznaczony jest dla odbiorców indywidualnych oraz przedsiębiorstw, które dążą do optymalizacji funkcjonowania transportu samochodowego przy jednoczesnym zastosowaniu nowoczesnej technologii w zakresie ochrony pojazdów.

System znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie potrzebne jest maksymalne bezpieczeństwo kierowców, pojazdów i ładunku. Sprawdza się w sytuacjach gdy potrzebna jest precyzyjna informacja o położeniu, czasie przejazdu, prędkości oraz innych parametrach eksploatacji pojazdów. System skutecznie wspiera działania na rzecz optymalnego i oszczędnego zarządzania transportem oraz logistyką.

RED DATA GPS jest ciągle unowocześniany i rozbudowywany o nowe funkcje. Dzięki ścisłej współpracy z klientami, dział IT wprowadza funkcjonalność, która najbardziej odpowiada oczekiwaniom klientów.

Urządzenie Viper 2.0

Viper 2.0 jest to obecnie najmniejsze urządzenie na rynku służące do ochrony, monitorowania i zarządzania środkami transportu. Dzięki elastycznej architekturze, do urządzenia można podłączyć niemal wszystkiego rodzaju czujniki jakie znajdują się na rynku.
Stosując jeden z najlepszych na rynku odbiorników GPS firmy Trimble urządzenie odporne jest na zakłócenia i oferuje wiarygodne dane o pozycji i pomiar przebytej drogi z dokładnością większą niż tachograf.

Urządzenie Viper 2.0 doskonale sprawdza się podczas ochrony przeciwkradzieżowej. Dzięki bardzo małym rozmiarom można go umieścić w pojeździe w sposób dyskretny i zdecydowanie utrudniający zlokalizowanie. Istnieje możliwość podłączenia do niego chroniącego pojazd: immobillizera, alarmu itp., jak również dodatkowych zabezpieczeń typu przycisk antynapadowy, autoryzacja kierowcy itp. Każdorazowe naruszenie którejś z tych linii powoduje wysłanie alarmu do Centrum Monitoringu, które dostaje szczegółowe informacje o rodzaju alarmu, pozycji pojazdu i stanie pojazdu

 

86-300 Grudziądz ul.Brzeźna 13 tel.(0-56) 46 101 91 kom. 0606 203 009
 
© Elektromechanika Pojazdowa-Autoalarmy Wojciech Bartoszewski
Twoje-Miasto
© Twoje-Miasto Sp. z o.o.